Nasi Klienci

Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.

W blisko 20-letniej historii istnienia naszej Kancelarii zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze Klientów prowadzących działalność gospodarczą w wielu branżach. To, co nas wyróżnia, to doskonała znajomość zarówno polskich jak i niemieckich przepisów prawnych, standardów oraz praktyczne podejście do biznesu – co znacznie ułatwia nam prowadzenie spraw naszych Klientów (szczególnie w wymiarze międzynarodowym).

Naszymi Klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, duże spółki giełdowe i średnie przedsiębiorstwa, jak również prywatni inwestorzy oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Klientami naszej kancelarii są m.in. wiodące firmy budowlane, agencje pracy tymczasowej, firmy z branży finansowej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej, sklepy internetowe oraz podmioty działające w obszarze rewitalizacji i przebudowy terenów zielonych i przemysłowych.

Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnego i profesjonalnego Partnera z ugruntowaną pozycją na rynku, który kompleksowo poprowadzi Państwa sprawy – zapraszamy do współpracy.